Bestuursbureau

Het bestuursbureau van ROOBOL is gevestigd in Buitenpost en vervult een spilfunctie tussen overheid, instanties en de scholen. Het ondersteunt de basisscholen op het gebied van onderwijs en kwaliteit, management, personeelszaken, communicatie en financiën.

Openingstijden

Het bestuursbureau ROOBOL is bereikbaar op:

  • maandag tot en met donderdag 8.00 – 17.00 uur
  • vrijdag 8.00- 13.30 uur

Tijdens de schoolvakanties is het bestuursbureau gesloten.

Contactgegevens

Algemeen: info@roobol.frl
Secretariaat bestuurder/Raad van Toezicht: secretariaat@roobol.frl
Personeelszaken: personeelszaken@roobol.frl

dhr. Willem Wouda | bestuurder
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: w.wouda@roobol.frl

mevr. Douwina Noordmans | lid MT
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: d.noordmans-heslinga@roobol.frl

mevr. Sjoeke Bloem | beleidsmedewerker P&O | lid MT
telefoon: 0511 – 548392
e-mail: s.bloem@roobol.frl

mevr. Ingrid Hoekstra-Dijkman | officemanager
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: i.hoekstra-dijkman@roobol.frl

mevr. Tineke v.d. Laan | medewerker P&O & inkoop en beheer
telefoon: 0511 – 548392
e-mail: t.vanderlaan@roobol.frl

dhr. Gerrit Visser | beleidsmedewerker P&O
telefoon: 0511 – 548392
e-mail: g.visser@roobol.frl

dhr. Ferenc Jacobs | adviseur ICT & communicatie
telefoon: 0511 - 548390
e-mail: f.jacobs@roobol.frl

mevr. Marjet van den Hof | administratief medewerker & inkoop en beheer (tijdelijk afwezig)
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: m.vandenhof@roobol.frl