ROOBOL-kantoor

 

Het ROOBOL-kantoor is gevestigd in Buitenpost en vervult een spilfunctie tussen overheid, instanties en de scholen. Het ondersteunt de basisscholen op het gebied van onderwijs en kwaliteit, management, personeelszaken, communicatie en financiën.

Openingstijden

Het ROOBOL-kantoor is bereikbaar op:

  • maandag tot en met donderdag 8.00 – 17.00 uur
  • vrijdag 8.00- 12.00 uur

Tijdens de schoolvakanties is het ROOBOL-kantoor gesloten.  

Contactgegevens

Algemeen: info@roobol.frl
Secretariaat bestuurder/Raad van Toezicht: secretariaat@roobol.frl
Personeelszaken: personeelszaken@roobol.frl

dhr. Willem Wouda | bestuurder
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: w.wouda@roobol.frl

mevr. Douwina Noordmans | directeur kwaliteit & passend onderwijs | lid MT
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: d.noordmans-heslinga@roobol.frl

mevr. Sjoeke Bloem | beleidsmedewerker P&O | lid MT
telefoon: 0511 – 548392
e-mail: s.bloem@roobol.frl

mevr. Ingrid Hoekstra-Dijkman | officemanager
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: i.hoekstra-dijkman@roobol.frl

mevr. Femke Schotanus | medewerker P&O & inkoop en beheer
telefoon: 0511 – 548392
e-mail: f.schotanus@roobol.frl

dhr. Gerrit Visser | beleidsmedewerker P&O
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: g.visser@roobol.frl

mevr. Dineke Bakker | coördinator projecten en talentontwikkeling
telefoon: 0511 – 548390
e-mail: d.bakker@roobol.frl