ROOBOL-kantoor

 

Het ROOBOL-kantoor is gevestigd in Buitenpost en vervult een spilfunctie tussen overheid, instanties en de scholen. Het ondersteunt de basisscholen op het gebied van onderwijs en kwaliteit, management, personeelszaken, communicatie en financiën.

Openingstijden

Het ROOBOL-kantoor is bereikbaar op:

  • maandag tot en met donderdag 8.00 – 16:30 uur
  • vrijdag 8.00- 12.00 uur

Tijdens de schoolvakanties is het ROOBOL-kantoor gesloten.  

Contactgegevens

Algemeen: info@roobol.frl
Secretariaat bestuurder/Raad van Toezicht: secretariaat@roobol.frl | 0511-548390
Personeelszaken: personeelszaken@roobol.frl | 0511-548392

Willem Wouda | bestuurder | lid MT
w.wouda@roobol.frl

Douwina Noordmans | stafmedewerker onderwijskwaliteit & passend onderwijs  | lid MT
d.noordmans-heslinga@roobol.frl

Dineke Bakker | stafmedewerker professionele cultuur  | lid MT
d.bakker@roobol.frl

Femke Schotanus | beleidsmedewerker HR
f.schotanus@roobol.frl

Alie Jongsma-de Haan | office manager & communicatie
a.jongsma@roobol.frl

Yvonne Sissing | administratief medewerker inkoop & beheer
y.sissing@roobol.frl

Tineke Wijma | administratief medewerker personeelszaken
t.wijma@roobol.frl 

Gerrit Visser | beleidsmedewerker HR
g.visser@roobol.frl

Robert van der Werf | ICT-coördinator
r.vanderwerf@roobol.frl