ROOBOL-kantoor

 

Het ROOBOL-kantoor is gevestigd in Buitenpost en vervult een spilfunctie tussen overheid, instanties en de scholen. Het ondersteunt de basisscholen op het gebied van onderwijs en kwaliteit, management, personeelszaken, communicatie en financiën.

Openingstijden

Het ROOBOL-kantoor is bereikbaar op:

  • maandag tot en met donderdag 8.00 - 16:30 uur
  • vrijdag 8.00 - 12.00 uur

Tijdens de schoolvakanties is het ROOBOL-kantoor gesloten.

Contactgegevens

Algemeen: info@roobol.frl
Secretariaat bestuurder/Raad van Toezicht: secretariaat@roobol.frl | 0511-548390
Personeelszaken: personeelszaken@roobol.frl | 0511-548392

Willem Wouda | bestuurder | lid MT
w.wouda@roobol.frl

Douwina Noordmans | beleidsmedewerker passend onderwijs  | lid MT
d.noordmans-heslinga@roobol.frl

Jacoba Hiemstra | beleidsmedewerker onderwijs en kwaliteit  | lid MT
jj.hiemstra@roobol.frl

Dineke Bakker | stafmedewerker professionele cultuur  | lid MT
d.bakker@roobol.frl

Femke Visser - Schotanus | beleidsmedewerker HR | lid MT
f.schotanus@roobol.frl

Alie Jongsma - de Haan | bestuursondersteuner | PR & communicatie | lid MT
a.jongsma@roobol.frl

Mirjam Krikke - Hamstra | officemanager
me.krikke@roobol.frl

Yvonne Sissing | administratief medewerker, inkoop & beheer
y.sissing@roobol.frl

Tineke Wijma | administratief medewerker personeelszaken
t.wijma@roobol.frl 

Hester Béres - Boorsma | orthopedagoog passend onderwijs
h.boorsma@roobol.frl